Jump to content

Търсене във форума

Показване на резултати за '{query}'.


Не намирате каквото търсите? Опитайте да търсите за:


Още настройки за търсене

  • Търсене по таг

    Отделяйте таговете с запетая.
  • Търсене по автор

Тип съдържание


Форуми

  • Форумна дейност
    • Добре дошли!
    • Субтитри
  • Азиатско кино
    • Китайски, хонконгски и тайвански филми
    • Корейски филми
    • Японски филми
    • Тайландски и други азиатски филми
  • Азиатски сериали
    • Китайски, хонконгски и тайвански сериали
    • Корейски сериали
    • Японски сериали
    • Тайландски и други азиатски сериали
  • Аниме и манга
    • Аниме
    • Манга
  • Азиатска култура и шоубизнес
    • Азиатска кухня
    • Бит и общество
    • Библиотека
    • Документални филми и поредици
    • Телевизия и шоупрограми
    • Музикална сцена
    • Звездите от киното
  • Други
    • Културни прояви
    • На Източния фронт
    • Лично творчество
    • Форумни срещи
    • Общи приказки
  • Архив
    • Чекмедже

Категории

  • Сериали
    • Корейски сериали
    • Японски сериали
    • Тайвански сериали
    • Китайски сериали
    • Копродукции сериали
    • Тайландски сериали
    • Филипински сериали
    • Хонконски сериали
    • Други сериали
  • Филми
    • Корея
    • Япония
    • Коопродукции
    • Китай
    • Тайван
    • Тайланд
    • Хонконг
    • Филипините
    • Индонезия
    • Други
  • Аниме
    • Сериали
    • Филми

Търси съвпадения в...

Търси резултати които...


Дата на създаване

  • Start

    End


Последна актуализация

  • Start

    End


Филтриране по брой...

Регистриран

  • Start

    End


Група


Уебсайт


ICQ


Skype


Местожителство


Любими сериали


Любими филми

Открити 3 резултата

  1. http://hanja.naver.com/search?query=%ED%95%9C А тук са всички йероглифи, които се четат хан, красота, първите 5 Модераторите да се оправят
  2. Сега видях това за хан, което е писал Цезар. Интересно откъде си толкова запознат? Явно се интересуваш доста. Значи хан на Хангуг и хан като чувството хан са си съвсем различни понятия. Пишат се с различни йероглифи, които просто се четат еднакво http://endic.naver.com/krenEntry.nhn?entryId=8b100cc569ce4949b99df0e3dde093ea&query=%ED%95%9C http://endic.naver.com/krenEntry.nhn?entryId=37aed6f85ff44dfd9ade3df8accd8709&query=%ED%95%9C%EA%B5%AD Не са си кръстили държавата страна на депресията, недей така За прераждането - будистката традиция си е силна при тях, но не чак толкова, всъщност не съм сигурна, че много корейци вярват в прераждането. Да не говорим, че Корея си е доста християнска държава и християните със сигурност не вярват в такива неща. По-скоро важна за тях е честта без значение от религията. Честта е по-важна от живота дори. По-важно е да имаш престижна работа отколкото да печелиш пари например (а парите за тях са много, много важни, имайте го предвид). Е, харакири и сепуко са запазени японски "марки", но в това отношение Корея и Япония си приличат (според мен). Не могат да преживеят чувството за срам. Иначе на мен не ми понасят трагичните финали, затова и не ги гледам. За филм разбирам, там понякога е наложително, но сериалите все пак са си по-лек жанр. Винаги чета как ще свърши сериалът, не ми пречи да знам Чета всички спойлери. Никога няма да се хвана да гледам някоя трагедия.
  3. Няма я в наличност никъде за съжаление. Един мой приятел даже звъня в издателството и от там му казали, че била издадена в малко екземпляри. Други хора също са се интересували, ама нямат планове за преиздаване. Да се чудиш защо. Тия неща дето са в този сайт ги прегледах. С търсачката се намират и други в този сайт. http://www.mediatimesreview.com/sitesearch/search.php?query=%F1%F2%F0%E0%ED%E0%F2%E0%20%ED%E0%20%F3%F2%F0%E8%ED%ED%E0%F2%E0%20%F1%E2%E5%E6%E5%F1%F2 Може и да не са всичките глави, не съм сигурен.
×
×
  • Създай нов...